śledź nas  

Abmasador Mosbacher potwierdza obawy polityków Konfederacji w sprawie ust. S447

Prawda, że tytuł notki ciekawy? Pewnie myślicie sobie, że to jakieś bzdury, że to jakaś moja fantazja. Otóż nie. Poniżej załączam screen oraz link bezpośredni do artykułu umieszczonego dzisiaj na oficjalnej stronie Ambasady i Konsulatu USA w Polsce.

, Przez , w Polityka w . Tagi: , , , , ,

Zaznaczyłem na niej dwa istotne fragmenty, które tezę postawioną w tytule potwierdzają. Każdy kto potrafi logicznie myśleć, odpowiednie wnioski wyciągnie sobie sam. Reszta niech dalej tkwi w żałosnych partyjno-rządowych przekazach z Nowogrodzkiej. Po prostu wstyd.

Link bezpośredni do artykułu: https://pl.usembassy.gov/pl/just_pl/

W jednym z moich wpisów na blogu, kilka miesięcy temu, Panią Ambasador określałem mianem “zaimportowanej nam zza Atlantyku Carycy” obok nazywania naszego kraju “najmłodszym stanem USA”. Jak trafne były to określenie idealnie oddaje poniższy tweet Pani Mosbacher, którego opublikowała dzisiaj na swoim profilu. 

Czyż to nie jest znana nam z historii, z czasów rozbiorowych, ingerencja ambasadorów obcych mocarstw w wewnętrzne sprawy polityczne państwa polskiego? Czy godzi się aż tak ingerować w proces wyborczy u swojego strategicznego sojusznika? Czy będzie z tego po wyborach afera pt. “American Collusion”?

Chcesz być informowany o nowych wpisach?

śledź nasze profile społecznościowe