śledź nas  

Dołącz do portalu

Witaj na portalu HEREZJE.NET!

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą i chciałbyś publikować swoje teksty na portalu HEREZJE.NET, to świetnie trafiłeś. Tutaj dowiesz się jak dołączyć do grona jego blogerów.

Niestety na obecną chwilę nie przewidujemy możliwości przyjęcia do niego każdej osoby. Nie znaczy to jednak, że szanse na to są jakkolwiek małe. Wymagamy tylko spełnienia jednego warunku. Musisz w dowolny sposób zaprezentować nam swój talent publicystyczny. Jeśli posiadasz już własnego bloga, na którym publikujesz swoje teksty od dawna, to najpewniej sprawa jest już załatwiona. W innym wypadku zanim będziesz mógł dołączyć do ekipy blogerów, będziesz musiał przygotować dowolny wpis demonstracyjny, od którego chciałbyś rozpocząć publikowanie na naszym portalu. Interesują nas najbardziej wpisy tematycznie nawiązujące do głównych kategorii, które można znaleźć na naszej stronie głównej. Owe kategorie, to polityka, gospodarka, historia, kultura, media. Do kategorii ‘rozmaitości’ będą trafiać teksty, które w żaden sposób nie będą nawiązywać do wymienionych wcześniej. Jednak liczymy na to, że i znajdujące się w niej wpisy, będą równie interesujące oraz napisane z odpowiednim talentem.

Pierwszym krokiem, który rozpoczyna proces rekrutacji, jest wypełnienie formularza rejestracyjnego na podstronie Rejestracja. Podczas jego wypełniania niezbędnym jest wybranie z pola wyboru odpowiedniego typu konta. W przypadku chęci dołączenia do grona blogerów portalu, z listy oznaczonej tytułem “Typ konta” należy wybrać pozycję “Bloger”. Tylko wtedy odnotujemy Twoją chęć dołączenia do ekipy HEREZJE.NET. Po prawidłowym wypełnieniu i wysłaniu formularza na Twoją pocztę zostanie wysłane powiadomienie o odnotowaniu rejestracji oraz krótka informacja dotycząca dalszego jej procesu. Jeśli chcesz przyśpieszyć ten proces, możesz podczas wypełniania formularza rejestracyjnego w polu tekstowym “Opis bloga” wpisać adres strony internetowej, na której będzie można zapoznać się z Twoją dotychczasową działalnością publicystyczną lub odnośnik do przygotowanej wcześniej notki prezentującej Twój talent pisarski w postaci dowolnego pliku tekstowego umieszczonego gdziekolwiek w internecie.

Jednym z podstawowych czynników jakie będą decydować o wyróżnianiu Twoich wpisów, będzie talent publicystyczny. Jednak zgodnie z nazwą naszego portalu oraz jego sloganem “Pisane z marginesu”, liczmy na to, że uda nam się stworzyć platformę blogową dla osób o poglądach, które powszechnie spotykają się z mała akceptacją w odbiorze społecznym. NIe jest istotne czy bliżej ci do tzw “prawicy”, czy “lewicy”. Im bardziej zaskakujący jesteś w swoich poglądach na temat otaczającej Cię rzeczywistości, tym lepiej. Dbajmy tylko o to, aby prezentować je z należytą gracją i talentem!

Dołącz do nas!

Chcesz być informowany o nowych wpisach?

śledź nasze profile społecznościowe