Portal

Śledź nas na feedly!

1. Czym jest Feedly?

Feedly, to najpopularniejszy na rynku czytnik RSS dostępny na urządzenia z systemami iOS oraz Android. Umożliwia śledzić strumienie RSS również z poziomu strony internetowej. Dzięki feedly każdy może w bardzo łatwy sposób sporządzić własną bazę serwisów, które chce śledzić za pomocą takich strumieni.

2. Jak skorzystać z Feedly?

Wystarczy kilka chwil, aby w pełni móc skorzystać z możliwości jakie daje feedly. Pierwszym sposobem jest skorzystanie ze strony internetowej feedly.com i założenie na niej własnego konta klikając w zielony przycisk GET STARTED FOR FREE. Konto można założyć za pomocą osobistych kont Facebooka lub Google+ lub po prostu za pomocą rejestracji w serwisie feedly.

Feedly przygotowany jest także w formie aplikacji na urządzenia z systemami iOS i Android. Aby skorzystać z tego sposobu, konieczne jest zainstalowanie specjalnej aplikacji przygotowanej przez feedly. Aby zainstalować feedly na swoim urzadzeniu wybierz z poniższych odnosników odpowiadający Twojemu urządzeniu mobilnemu.

pobierz z Google Playpobierz z Google Play

Po zainstalowaniu aplikacji przejdź w niej proces zakładania lub zalogowania się do konta, po czym będziesz mógł od razu stworzyć swoją bazę źródeł RSS do śledzenia, wykorzystując do tego odpowiednią w aplikacji ich wyszukiwarkę.

3. Czy Feedly jest płatne?

Podstawowa wersja Feedly w zupełności wystarczająca do śledzenia kanałów RSS serwisów internetowych jest zupełnie bezpłatna. Umożliwia ona dodanie maksymalnie stu źrodeł do swojej bazy. Istinieją także płatne abonamenty, które to ograniczenie eliminują, a także uzupełnione są o kolejne udogodnienia i funkcjonalności. Pełną ofertę płatnych wersji można porównać pod tym adresem.


Jeśli podobał ci się wpis, prosimy udostępnij.